Buďme ohleduplní k budoucnosti

Budoucnost přece tvoříme my. Rodíme na svět děti, které pak budou tuto planetu obývat místo nás a pak zas jejich děti, a kolotoč života se bude točit dál a dál. Nesmí nám tedy být jedno, co s naší zemí bude a jak na tom bude ekologie za pár let. Zamysleme se tedy nad tím, co bychom každý den mohli udělat pro to, aby se situace začala zlepšovat a my pak nemuseli mít před smrtí výčitky svědomí, co jsme to jenom udělali a k čemu jsme bohužel přispěli. Nevidíme to ale zas tak černě, je tu mnoho specialistů a odborníků, kteří už se tím začali zabývat a toto téma se dostalo i do společnosti, dokonce i do programů politických stran. To je velice dobře. Inovativní novinkou v tomto směru může být například takové jedlé nádobí.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Nahradí to plastové

Přesně toho jsme chtěli přece docílit ne? A ještě ke všemu je to nápadité a okouzlí to nejenom dospělé, ale především hlavně děti, které to doposud znali jenom od zmrzliny, která se servíruje v kornoutku, který pak mohou sníst. Nyní ale budou moci sníst třeba i jedlý talíř nebo příbor, kterými se najedli. Dorazí se pak touto pochoutkou, kterou svět ještě neviděl. Okouzlíte tím i například na rodinných oslavách nebo to můžete použít jako doplněk pro vaši svatbu, kde tím překvapíte svatebčany – napijte se a kelímek potom snězte.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

Ušetří mnoho nepořádku

Takové svatby nebo oslavy – druhý den po nich zůstává hezká vzpomínka, ale také velký nepořádek, pokud tedy nemáte personál, který by tento problém vyřešil za vás. Takové jedlé nádobí výhodné sady ale právě tuto otázku hravě vyřeší, takže vy budete uvolněni z toho nechtěného úklidu, který každého organizátora druhý den tak akorát rozčílí a zkazí mu náladu. My to řešit nemusíme, protože každá ušpiněný talíř a kelímek po sobě hosté snědli nebo ho hodíme na kompost a on se rozloží co nevidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup